Služby

Školka


Denní školka pro psy, otevřeno od pondělí do pátku od 7°° do 19°°. Nenechávejte pejska doma samotného, přiveďte ho do Psí školky MiMi, kde si bude celý den hrát s ostatními pejsky, bude o něj dobře postaráno, může se vyběhat v prostorných výbězích i zalenošit na gauči v psím pokoji a pokud se umaže, můžeme ho také vykoupat, nebo pokud bude mít nějakou bolístku, zregenerujeme ho v naší rehabilitaci. Dopřejte svému pejskovi společnost kamarádů a objednejte se na zkušební návštěvu, kde si pejsek může vyzkoušet pobyt ve školce na pár hodin ZDARMA!

Hotel


Jestli jedete na služební cestu či dovolenou a chcete, aby se Vás miláček cítil jako doma, přiveďte do Psího hotelu MiMi. Máme otevřeno nonstop, včetně svátků. Se všemi pejsky zacházíme, jako by byli naši vlastní a poskytujeme jim jen tu nejlepší péči a lásku, aby se u nás cítili dobře. Je o ně postaráno 24hodin denně, k dispozici mají venkovní výběhy, suchý a mokrý a samozřejmě také psí pokoj s gauči a pelíšky. Pro majitele, kteří chtějí, aby pejsek spal sám odděleně máme pohodlné prostorné vnitřní kotce s podlahovým vytápěním. Přiveďte svého pejska do našeho hotelu, který se nachází v malebném prostředí na okraji Prahy a uvidíte, že si ho určitě zamilujete!

Taxi


Pokud nestíháte, nebo zrovna nemáte prostor na to, aby jste Vašeho pejska mohli přivézt, neváhejte si objednat naše psí taxi, jezdíme vždy ráno a večer za 20,- kč/1km.

Salón


V našem psím salónku Vám Vašeho pejska rádi vykoupeme, učešeme, ale také ostříháme. Nebo se pejsek jen může v klidu zrelaxovat při aroma koupeli. Kompletní nabídka služeb viz ceník.

Rehabilitace


Magnetoterapie - rehabilitační fyzikální terapie


Přístroj Biomag® Lumina VET používá aplikace pulzních magnetických polí, které indukují slabé elektrické proudy v exponovaných tkáních. Jedná se o fyzikální terapii, při které je generováno velkoplošně pulzující magnetické pole o nízké frekvenci.

V koloidních tkáních dochází ke zvýšení potenciálu buněk, což vede k jejich aktivaci. Během onemocnění klesají povrchové potenciály buněk z běžných 90mV na pouhých 30mV. Stimulovaná buňka pulzním magnetickým polem dosahuje membránového potenciálu 120mV, čímž se vytváří podmínky pro regeneraci tkání a fyziologických funkcí. Výrazně se zvětší prokrvení a okysličení části těla, na kterou je pulzní magnetické pole aplikováno. Zvýšením metabolického obratu a zlepšením zásobování exponovaných tkání okysličenou krví a živinami se vytváří optimální podmínky pro hojení a regeneraci. Magnetické pole prochází celým organismem a tím působí na každou buňku.

Na rozdíl od vysokofrekvenčních elektroléčebných metod zde nedochází k proměně elektromagnetické energie na energii tepelnou, takže je vhodnou terapií i tam, kde jsou ve tkáních umělé náhrady, implantáty či protézy. Dále zde není možné lokální poškození elektrickým proudem jako u přímých kontaktních elektroléčebných metod.

Léčebné účinky nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole:

Protibolestivý
Myorelaxační
Protiotokový
Vasodilatační
Detoxikační
Hojivý a regenerační, protizánětlivý, protirevmatický

Rozsah indikací pro veterinární použití je stejně široký jako v humánní medicíně. Jsou to onemocnění páteře, onemocnění kloubů, degenerativní a zánětlivá poškození pohybového systému, záněty močových cest, gynekologické záněty, zácpa, kožní nemoci a hlavně pooperační a poúrazové stavy. Další využití přístroje Biomag® Lumina VET je vhodné pro zvířata, která jsou využívaná ve sportu k podpoře výkonu, regeneraci po výkonu, ale také k relaxaci a zklidnění pro zdravá zvířata. Technickou konstrukcí zařízení Biomag® Lumina VET se dále dosahuje hloubkové masáže tkání a lymfatických cest a dalších efektů při povzbuzení látkové výměny a krevního oběhu zvýšeným přívodem kyslíku.

Je nejvýhodnější jako součást rehabilitace nebo jako součást či doplněk léčby. Vzhledem k minimu kontraindikaci u zvířat (akutní krvácení) a velkému zdravotnímu přínosu, který je ověřen letitou praxí, je rehabilitační přístroj Biomag® Lumina VET vhodný pro široké použití v klinické i terénní veterinární péči.

1